Топ Новини

Наступною державою-членом Євросоюзу після Хорватії стане Чорногорія

11 вересня 2012 в 13:00
Євросоюз задекларував готовність надати Чорногорії статус члена. Для Чорногорії, яка здобула незалежність в 2006 році, інтеграція в ЄС є одним з найголовніших зовнішньополітичних завдань.

Президент Євросоюзу Херман ван Ромпей після зустрічі з чорногорським президентом Філіпом Вуяновичем заявив, що Чорногорія стане наступною після Хорватії країною, яка вступить в Європейський союз.

Переговори ван Ромпея і Вуяновича відбулися в рамках щорічної міжрелігійної зустрічі, яка проходила з 9 по 11 вересня у столиці Боснії і Герцеговини.

«Швидке отримання кандидатського статусу і початок переговорів про членство в ЄС є доказом того, що ЄС готовий оцінити індивідуальні досягнення кожної країни у виконанні необхідних стандартів», - заявив ван Ромпей.

Він також повідомив, що Чорногорія стане наступною державою-членом ЄС після Хорватії, яка вступить в Євросоюз в 2013 році.

Для Чорногорії, яка здобула незалежність в 2006 році, інтеграція в ЄС є одним з найголовніших зовнішньополітичних завдань.

Нагадаємо, 26 червня керівництво Європейського союзу погодилося почати переговори з питання вступу в союз Чорногорії.

У грудні минулого року лідери ЄС формально схвалили прийняття Хорватії в члени Євросоюзу з 1 липня 2013 року - вона стане другою державою після Словенії серед колишніх югославських республік, що вступили в зону євро.

Читайте також:

У Росії вирішили посприяти вбудовуванню України в євразійську і православну цивілізацію

Косово отримало необмежений суверенітет: міжнародний контроль за незалежністю припинений

Президент Європарламенту: Відносини з Україною дуже важкі

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...