«Наша Україна» засудила вирок Тимошенко

11 жовтня 2011 в 10:21
Партія «Наша Україна» категорично засуджує протиправний вирок Юлії Тимошенко і розцінює його як акт політичних репресій режиму проти одного з лідерів опозиції.
Nasha_ukraina_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Вироком проти Юлії Тимошенко, який був винесений 11 жовтня, владний режим на чолі з Віктором Януковичем остаточно встановив в Україні авторитаризм», - йдеться в заяві партії, яку розповсюдила прес-служба «Нашої України».

«Сьогодні відбулася розправа не з конкретною особою. Вчинено замах на українську демократію і кожного з нас», - вважають у партії.

«Процес проти Юлії Тимошенко був проведений упереджено, несправедливо, непрофесійно, з явним наміром засудити обвинувачену. Таке вибіркове застосування правосуддя не залишає жодних сумнівів, що рішення суду було продиктоване владою, а сам процес був політично вмотивованим, аби прибрати з політичного поля одного з найсильніших конкурентів нинішнього режиму», - йдеться в заяві.

«Для цього режиму точку неповернення пройдено. Нинішня влада приготувала собі таку ж долю, яку вона призначила Юлії Тимошенко. Жодні авторитарні дії не дадуть владі уникнути відповідальності за свою діяльність», - наголошують у партії.

«Наша Україна» також висловлює підтримку політичним партнерам з Блоку Юлії Тимошенко та інших опозиційних сил і висловлює свою готовність до спільних дій опору в нових політичних обставинах.

Нагадаємо, що сьогодні Печерський суд засудив Ю.Тимошенко до семи років позбавлення волі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...