Топ Новини

«Наша Україна» заборгувала державі 11 мільйонів

30 травня 2011 в 08:54
Загальна заборгованість партії «Наша Україна» перед державними фондами становить близько 11 млн грн.

Про це повідомили у партії.

У партії зазначили, що на момент обрання нової політради восени 2010 року, накопичилася значна заборгованість із заробітної, яка сформувалася в основному протягом 2009 року. «Ми почали і зараз ведемо серйозні переговори з Пенсійним фондом щодо можливої ​​реструктуризації боргу», - відзначають у «Нашій Україні».

У партії поінформували, що «на сьогодні у Харківській області та м.Києві немає заборгованості, у Херсонській області реструктуризовано борги, у Тернопільській області повністю знято заборгованість перед Пенсійним фондом».

«У всіх обласних організаціях триває робота з вирішення питань про заборгованість із заробітної плати», - наголошується у повідомленні.

У партії підкреслюють, що за законом про політичні партії, «Наша Україна» є неприбутковою організацією і джерелами формування її майна і коштів, перш за все, є добровільні пожертвування і благодійні внески громадян, підприємств і організацій, які поділяють погляди та ідеологію партії і у стані надати безповоротну фінансову допомогу в межах і з джерел, не заборонених чинним законодавством України».

Відзначимо, у квітні голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко оцінив борг партії у 80 млн гривень.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...