Топ Новини

"Наша Україна" просить Пшонку розібратися з чиновниками, які вивісили червоні прапори

12 травня 2011 в 07:51
10 народних депутатів від фракції НУНС направили депутатський запит на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки про необхідність розслідування випадків вивішування червоних прапорів на адміністративних будівлях.

«9 травня всупереч чинному законодавству на будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування та державних установ поряд з Державним Прапором України використовувалися червоні прапори, зокрема і прапори неіснуючої тоталітарної держави СРСР», - йдеться в документі.

Такі випадки нашоукраїнці розцінили як наругу над державним прапором України.

Депутати вимагають у генпрокурора розібратися з фактами незаконного вивішування червоних прапорів на адміністративних будівлях і притягнути винних до відповідальності.

Нагадаємо, 21 квітня Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)". Відповідно до закону, «Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу і його армії та флоту над фашистською Німеччиною у роки Великої Вітчизняної війни. Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапора сто п'ятидесятого ордена Кутузова II ступеня Іріцької стрілецької дивізії». Прапор Перемоги має вивішуватися на адміністративних будівлях у дні державних урочистостей, пов'язаних із пам'яттю про Велику Вітчизняну війну. Прийняття закону супроводжувалося протестами депутатів від опозиції і частковим блокуванням трибуни.

Проте президент України Віктор Янукович досі не підписав даний закон, направивши його на експертизу до міністерства юстиції. Таким чином, закон не набув чинності.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...