«Наша Україна» подала до суду на Попова за День Незалежності

26 серпня 2011 в 12:14
Голова виконкому "Нашої України" Сергій Бондарчук звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з вимогою визнати протиправними дії голови КМДА Олександра Попова під час святкування Дня Незалежності в Києві.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба партії.

У прес-службі зазначили, що 20 серпня організатори мітингу прихильників опозиції проінформували Київську міську державну адміністрацію про заплановане мирне зібрання.

«Мирне зібрання проводилося з дотриманням законодавства та резолютивної частини рішення Окружного адміністративного суду м. Києва на тих вулицях, які не входили в перелік зазначених рішенням суду», - зазначив політик.

Незважаючи на законність проведення мирного зібрання, КМДА і Головне управління МВС України в м. Києві не тільки не вжили заходів щодо забезпечення громадського порядку, а й здійснили протиправні дії по перешкоджанню проходженню мирної ходи по вулиці Володимирській», - сказано в повідомленні партії.

На думку С. Бондарчука, такі дії - грубе порушення ст. 39 Конституції України, ст. 11 Європейської конвенції з прав людини, якими передбачено основоположне право на мирні зібрання.

Бондарчук переконаний, що влада продемонструвала страх перед народними протестами.

«Попов у разі проведення чесних виборів ніколи не стане мером. Тому влада їх не проводить, адже керувати через намісника набагато легше», - сказав народний депутат.

Нагадаємо: 24 серпня прихильники опозиційних партій проігнорували попередження державних виконавців про заборону Окружним адміністративним судом столиці ходи центром міста, й деякі учасники мітингу звернулися до провокацій.

23 серпня Київський окружний адміністративний суд заборонив різним опозиційним партіям і організаціям проводити свої акції в центрі Києва в День Незалежності.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...