Напруга між КМДА і Кабміном зростає: Кличко призначив заступником Пліса всупереч забороні уряду

28 січня 2016 в 22:04

Уряд скоротив кількість заступників Кличко і відмовився давати згоду на призначення Пліса заступником голови КМДА. У відповідь Кличко призначив Пліса, незважаючи на відмову Кабміну.

Кличко Яценюк
pravda-nn.ru
Між київською владою і Кабміном тривають кулуарні тертя щодо кадрових питань.

20 січня 2016 року Кабмін своєю постановою, яка є в розпорядженні DT.UA, скоротив кількість заступників голів місцевих державних адміністрацій. Зокрема, голові Київської обласної державної адміністрації уряд скоротив кількість заступників з 5 до 4.

В цей же день Кабмін на своєму засіданні відмовився погодити кандидатуру Геннадія Пліса, якого називають людиною Вадима Столара, на посаду першого заступника голови КМДА і Кличко запропонував внести іншу кандидатуру на цю посаду. Про це йдеться у витязі з протоколу засідання уряду, яке є в розпорядженні DT.UA.

Заява щодо призначення Пліса, якого Кличко бачив своїм першим заступником замість Ігоря Ніконова, мер зробив ще на початку грудня. Однак, як стверджують у КМДА, Кабмін свідомо затягував процес призначення заступників голови КМДА, поки не вирішаться кадрові питання всередині самого уряду.

Незважаючи на відмову Кабміну, Віталій Кличко розпорядженням від 27 січня 2016 року призначив Геннадія Пліса своїм першим заступником.

Після того, як Кличко став мером в 2014 році, Пліс кілька місяців пропрацював на посаді радника мера Києва Кличко, а в жовтні 2014 рік повернувся на посаду Директора департаменту внутрішнього фінконтролю та аудиту КМДА, який він очолював у період мерства Леоніда Черновецького.

Крім того, згідно з іншим розпорядженням заступниками Кличка стали Олександр Спасибко і Микола Паровозник.

Спасибко з вересня 2015 року фактично вже займає місце заступника голови КМДА, яке раніше займав Павло Рябікін.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...