Топ Новини

Наливайченко вийшов з «Нашої України»

24 травня 2012 в 07:21
Свій вихід з "Нашої України" політик пояснив затягуванням з прийняттям рішення про участь партії у виборах у форматі об'єднаної опозиції.

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко склав із себе повноваження голови політичної ради партії «Наша Україна» і припинив своє членство в партії.

Про це йдеться в заяві Наливайченка.

«Я складаю з себе повноваження голови політичної ради партії «Наша Україна» і припиняю своє членство у партії. Чиню так, тому що рішення про участь «Нашої України» у виборах у форматі об'єднаної опозиції фатально затягується», - йдеться в заяві.

За словами Наливайченка, самостійна участь партії або формування нею сепаратних альянсів на виборах суперечать його політичній позиції, яку він відстоював з першого дня перебування у лавах «Нашої України». «Такий підхід суперечить процесу об'єднання опозиції, зраджує багаторічні надії українців, послаблює демократичний рух і неминуче призведе до поразки на виборах», - підкреслив він.

Наливайченко заявив про продовження своєї активної роботи у команді єдиної опозиції.

«Переконаний, що тільки об'єднання всіх українських сил зможе здолати режим корупціонерів і українофобів і принести якісні зміни в життя людей. Потрібно об'єднати не тільки опозиційні партії, а й усіх українців для отримання народних прав і свобод. Для цього Комітет опору диктатурі повинен перерости в об'єднаний загальнонаціональний демократичний рух і стати в авангарді боротьби за нову справедливу Україну. Для втілення такої ідеї я докладу максимум зусиль», - підкреслюється в заяві Наливайченка.

Нагадаємо, що партії «Фронт змін» і «Батьківщина» 23 квітня офіційно створили об'єднану опозицію, в яку, крім них, увійшли ще 4 партії - Народний Рух України, партії «Народна самооборона», «За Україну!" І "Реформи і порядок». Переговори про участь веде і «Наша Україна». Однак представники «Батьківщини» неодноразово заявляли про своє небажання бачити в лавах об'єднаної опозиції почесного голову партії «Наша України» Віктора Ющенка.

Читайте також:

Третина українців підтримують об’єднання опозиції перед виборами

Тимошенко і Яценюк будуть ретельно відбирати, кого брати в опозицію

Американський сенатор розраховує, що «українські демократи знову знайдуть точку опори» (відео)

Тимошенко з ув'язнення запропонувала механізми демократизації українського суспільства (відео)

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...