Начальник колонії: Тимошенко не залучатимуть до виправних робіт

3 січня 2012 в 14:02
Залучати до роботи в колонії екс-прем'єра не будуть, оскільки її нинішній статус - слідчо заарештована. Про це повідомив начальник колонії Іван Первушкін.
timoshenko.jpg
3oko.net

Відповідаючи на питання про те, як Ю.Тимошенко зустріла Новий рік, І.Первушкін сказав, що в неї була можливість дивитися телевізор до 2:00. Крім того, 31 грудня їй вручили передачу, в якій було більше 100 найменувань.

Начальник колонії додав, що для побачення з матір'ю Є.Тимошенко необхідно отримати дозвіл слідчого органу.

І.Первушкін також підтвердив, що за екс-прем'єром ведеться відеоспостереження.

"Відеоспостереження не заборонене законом. Щоб проводити постійне відеоспостереження, необхідно щоб у камерах було досить світла. У нас у колонії більше 80 камер. Ми відповідаємо за безпеку усіх засуджених", - сказав І.Первушкін, відповідаючи на запитання, чи дійсно впродовж 24 годин на добу за Ю.Тимошенко ведеться відеоспостереження, і горить світло в камері.

Він також відзначив, що Ю.Тимошенко отримує усю необхідну медичну допомогу відповідно до приписів комісії, яка оглядала екс-прем'єра в Києві 28 грудня.

"Її оглянув начальник нашої медичної частини, але Юлія Володимирівна заявила що 28 числа був консиліум лікарів, який її обстежував, і є відповідні приписи, які ми зараз виконуємо. Вона також заявила, що якщо їй знадобиться інша медична допомога, вона повідомить нас письмово", - сказав І.Первушкін.

Нагадаємо, 30 грудня екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко етапували з Лук'янівського СІЗО в колонію.

11 жовтня Печерський райсуд Києва засудив Ю.Тимошенко до позбавлення волі на 7 років за перевищення влади при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році. 23 грудня Апеляційний суд залишив у силі цей вирок.

Сьогодні народні депутати з фракції "БЮТ-Батькiвщина" Андрій Кожемякін, Сергій Власенко і Сергій Пашинский відвідали колонію № 54 в Харкові, де знаходиться Ю.Тимошенко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...