Топ Новини

Начальник Генштабу сьогодні почав піаритися на спецвійськах, які придумали 4 роки тому

20 липня 2011 в 09:03
Начальник Генштабу - Головнокомандувач ЗСУ Григорій Педченко зробив топ-новиною повідомлення про те, що в Україні створюється окремий вид військ - Сили спеціальних операцій, хоча наказ про їх створення було підписано ще у 2007 році.

Про це написав на своєму персональному сайті народний депутат України, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

«Рішення про створення Сил спеціальних операцій було прийнято три з половиною роки тому - 17 грудня 2007 року. У цей день, останній на посаді міністра оборони, я підписав Програму створення Сил спеціальних операцій. Тобто не установчий наказ про необхідність створення нового роду військ, а детально пророблений і збалансований (щодо цілей, заходів, ресурсів і кінцевих результатів) документ, в якому зазначено відповідальних та терміни виконання. Перш ніж готувати Програму, особисто об'їхав всі частини спецназу, вивчав ситуацію на місці, працював не тільки з командирами частин, але і безпосередньо з командирами бойових груп», - пише Гриценко.

Екс-міністр оборони акцентує на тому, що згідно з цією Програмою такі сили вже мали б бути давно створено.

«Згідно з тією Програмою сьогодні Сили спеціальних операцій вже повинні були діяти як ефективна і найбільш боєздатна структура у складі Збройних Сил. Педченко ж говорить про якісь заплановані реформи на рубежі 2017 року, вже за межами каденції Януковича ... Ніякі реформи Януковичем ще не заплановано - жодного такого документа він не затвердив. Жодного! За півтора року! Суцільне бла-бла-бла...», - пише народний депутат.

Нагадаємо, що сьогодні прес-служба Міноборони розповсюдила реліз в якому повідомила про залановане створення сил спеціальних операцій.

Як передає прес-служба, про це йшла мова на зустрічі начальника Генштабу ЗСУ Григорія Педченка з Верховним головнокомандувачем Об'єднаних ЗС НАТО в Європі Джеймсом Ставрідісом.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...