Топ Новини

Набув чинності закон про земельний банк

14 жовтня 2012 в 09:16
З сьогоднішнього дня набуває чинності закон про земельний банк. Згідно з документом, установа має право здійснювати операції з земельними ділянками і майновими правами на них.
zemlya_agro.jpg
kmu.gov.ua

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні набув чинності Закон «Про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо Державного земельного банку».

Документ опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» 13 жовтня. За законом він набуває чинності на наступний день після публікації.

Нагадаємо, прийнятий 18 вересня закон надає державному земельному банку право здійснювати операції з земельними ділянками і майновими правами на них відповідно до законодавства України в сфері земельних відносин та своїм статутом.

Згідно з текстом закону, особливості видачі державному земельному банку банківської ліцензії, а також регулювання та нагляду за його діяльністю визначає Національний банк України.

Формування статутного капіталу земельного банку буде здійснюватися Кабінетом міністрів за рахунок грошових внесків, а також у вигляді земельних ділянок.

Документ також встановлює, що дія закону «Про банки і банківську діяльність» поширюється на відносини, пов'язані з функціонуванням державного земельного банку в частині, що не суперечить нормам спеціального законодавства в сфері земельних відносин.

9 жовтня 2012 президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо Державного земельного банку». !zn

Читайте також:

Земельний банк: велика надія чи велика афера?

Президент підписав закон про земельний банк

Українці проти запровадження ринку землі, але за референдум з цього питання

Після введення в дію закону про ринок земель український народ буде зайвим на своїй землі

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...