На Януковича може вплинути лише його старший син, - Гримчак

24 травня 2012 в 06:48
Президент України Віктор Янукович прислухається до думки лише свого старшого сина Олександра, тому саме він може якимось чином вплинути на свого батька щодо того чи іншого питання.
yanukovich_znua026.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Старший син президента України Олександр Янукович - єдина людина, яка може здійснювати вагомий вплив на свого батька Віктора Януковича. Таку думку висловив народний депутат України, член фракції НУ-НС Юрій Гримчак, повідомляє прес-служба партії «Народна самооборона».

«Сьогодні всі розуміють, що єдиний, хто може це зробити (вплинути - ред.) - це його старший син Олександр. Саме до нього прислухається Віктор Федорович. Це підтверджують в неофіційних розмовах «регіонали» та інші джерела поза парламентом. Тому розмови європейців про те, що у нас мають вплив на ситуацію олігархи, трохи перебільшені», - зазначив він.

За його словами, можливо, Олександр Янукович здатний зрозуміти, що відбувається, але його батько - навряд чи.

«Здається, Віктору Януковичу навіть не розкажуть про те, що заявив Європарламент. Навіть якщо подивитися його виступ у Чикаго, то створюється враження, що прийняте НАТО рішення стосувалося не України, не ситуації з вибірковим правосуддям і переслідуванням опозиції. Такою була консолідована позиція усіх країн. Але Янукович цього не почув», - підкреслив політик.

Складається враження, вважає політик, що президент живе в іншій країні і не володіє реальною ситуацією.

«А якщо згадати «видатне інтерв'ю» не менш видатному діячеві культури Віталію Коротичу, здається, що він взагалі неадекватно сприймає інформацію. Виходить, що ми з ним живемо в різних країнах. Іноді хочеться сказати: а можна я поживу у вашій? Там інвестори приходять, ВВП зростає, зменшився податковий тиск. Всі сміються: а що, у нас є пристрій, який це вимірює?», - додав Юрій Гримчак.

Він також висловив припущення, що Віктор Янукович оцінить ситуацію реально лише тоді, коли це торкнеться безпосередньо його.

«Може дійти, коли почнуться арешти рахунків і заборони відвідувати країни Європи для його родини. Але якщо такі санкції будуть стосуватися суддів, прокурорів, політиків, навіть олігархів, на Банковій це нікого не цікавитиме. Досить швидко дійде лише у випадку, коли вдарять по сімейному гаманцю президента. І це буде консолідована позиція Європи, Америки та Росії. Тоді постане питання, куди тікати. Є ще багато островів, Венесуела, Бразилія, де багато диких мавп. Ось туди можна їхати, аби на них подивитися», - резюмував він.

Читайте також:

В Європарламенті запропонували заморозити активи родини Януковича

Старший син Януковича у 2011 році сплатив понад 8,5 млн грн податків

Клименко про главу НБУ і сина Януковича: Вони відчувають біль держави

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...