На виборах президента Придністров'я лідирує екс-спікер

26 грудня 2011 в 06:23
У другому турі виборів президента у Придністров'ї, за попередніми даними, перемогу здобуває колишній спікер парламенту Євген Шевчук.

У передвиборному штабі конкурента на виборах Анатолія Камінського, заявили, що визнають поразку свого кандидата. «Розрив між конкурентами значний, що дозволяє нам говорити про поразку у другому турі виборів», - сказав представник штабу Камінського Сергій Мельниченко.

За словами С.Мельниченка, розрив між двома кандидатами складає близько 30 відсотків. У той же час за даними exit-polls, Є.Шевчук набирає у другому турі близько 73 відсотків голосів виборців, а А.Камінський - близько 23 відсотків. Проти всіх, за даними опитувань на виході з виборчих дільниць, проголосували близько 4 відсотків виборців.

Офіційно ЦВК Придністров'я поки ніякої інформації про підрахунок голосів не поширював, повідомивши лише, що явка у другому турі склала 51,74 відсотка (у першому турі цей показник становив 58,88 відсотка). Для перемоги у другому турі кандидатові достатньо набрати просту більшість голосів.

Другий тур виборів президента Придністровської молдавської республіки пройшов 25 грудня. У ньому брали участь колишній голова парламенту республіки Євген Шевчук і чинний спікер Анатолій Камінський, які набрали більшість голосів у першому турі. Шевчук тоді отримав 38,55 відсотка голосів, а Камінський - 26,3 відсотка. Президент Ігор Смирнов, який очолює Придністров'ї з 1991 року, до другого туру не пройшов.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...