На виборах до Верховної Ради проголосують 146 тисяч ув'язнених

25 жовтня 2012 в 07:23
146 тисяч в'язнів проголосують на 188 спеціальних виборчих дільницях на парламентських виборах в Україні. До складу виборчкомів на спецдільницях увійшли 3,5 тисячі осіб.
1.jpg
20minut.ua

146 тис. в'язнів проголосують на 188 спеціальних виборчих дільницях на парламентських виборах в Україні 28 жовтня 2012 року.

Спеціальні виборчі дільниці створені в 181 установі виконання покарання та слідчих ізоляторах.

Зі 188 спеціальних виборчих дільниць 153 діють на постійній основі для голосування засуджених осіб, 35 дільниць - на тимчасовій основі для голосування осіб, взятих під варту. У 7 установах відповідно до положень виборчого законодавства створено по дві дільниці, повідомили у прес-службі ДПС України.

Дільничні виборчкоми сформовані при кожій спеціальній виборчій дільниці на загальних підставах, визначених законом України "Про вибори народних депутатів України". До їхнього складу увійшло понад 3,5 тис. осіб.

- Тимошенко попросила роз'яснити, де їй голосувати

Згідно зі ст. 26 вищевказаного закону, до складу дільничних виборчкомів не можуть входити кандидати у депутати, представники партій у ЦВК, уповноважені особи партій, довірені особи кандидатів у депутати в одномандатному окрузі, офіційні спостерігачі, посадові та службові особи органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, працівники судів та правоохоронних органів, а також громадяни, які утримуються в установах виконання покарань чи слідчих ізоляторах або мають судимість за здійснення тяжкого або особливо тяжкого злочину чи злочину проти виборчих прав громадян, якщо ця судимість не погашена або не знята у встановленому законом порядку, а до складу дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць, утворених у стаціонарному лікувальному закладі або в установі виконання покарань чи слідчому ізоляторі, також не можуть входити працівники відповідного закладу або установи.

Читайте також:

Пенітенціарна служба поки не знає де, але обіцяє, що Тимошенко проголосує

У ЦВК розставили крапки над "і": Тимошенко повинна голосувати в колонії

Усе вже вкрадено до нас…

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...