На суді Тимошенко знову бійка: «Грифон» та п'ять депутатів

26 липня 2011 в 12:00
У залі Печерського районного суду Києва, де судять екс-прем'єр-міністра, лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко, у вівторок вдень знову почалася бійка.
_tymoshenko_BUT.jpg
byut.com.ua

Депутати піднялися зі своїх місць і почали скандувати "Ганьба!". Суддя Родіон Кірєєв постановив вилучити їх із зали суду за порушення порядку.

Представники міліції силою виштовхують депутатів із зали суду. Зокрема, із зали виштовхали Сергія Підгорного, Андрія Кожем'якіна, Сергія Міщенка, Романа Забзалюка, Андрія Павловського.

При цьому звучить нецензурна лайка, депутати б'ються з міліціонерами. Парламентарії намагаються повернутися до зали, проте міліція їх не пускає і продовжує виводити.

Помічники нардепів фіксують бійку на відеокамери мобільних телефонів

Інциденту з бійкою передувало те, що Ю.Тимошенко, яка залишилася одна без захисників у судовому засіданні у "газовій справі”, оголосила вимогу відводу головуючого судді Родіона Кірєєва.

"Я хочу зробити заяву на дії судді. Я роблю заяву про відвід судді, який своїми діями діє заангажовано, упереджено, порушуючи закони і мої права на захист", - сказав Ю.Тимошенко.

Вона попросила Р.Кірєєва відреагувати на її заяву невідкладно, на що суддя сказав, що Ю.Тимошенко порушує порядок судового розгляду, оскільки звертатися до суду потрібно стоячи.

"Зараз Ви не робите заяву, а порушуєте порядок в суді", - звернувся Р.Кірєєв до Ю.Тимошенко. На це екс-прем'єр відповіла: "Я ніколи не встану перед Вами, тому що Ви не Ваша честь, а Ваше безчестя ... Ви не суд, Ви маріонетка мафії".

Незважаючи на це, Р.Кірєєв заявив, що судове засідання триватиме і запросив до зали одного зі свідків у справі.

У той же час, на знак протесту присутні в залі народні депутати піднялися зі своїх місць і почали скандувати "Ганьба!", Після чого Р.Кірєєв перервав засідання і доручив представникам міліції вивести порушників порядку із зали суду, після чого між депутатами та правоохоронцями зав'язалася бійка.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...