На підприємствах Ахметова заборонили вести політичну діяльність

11 травня 2012 в 15:53
Раніше Рінат Ахметов заявив, що не має наміру знову ставати депутатом Ради. Але бізнесмен особистим «ігнором» не обмежився. Директора шахт і заводів не втомлюється нагадувати підлеглим гасло «Ми - поза політикою!». Водночас, балотуватися топ-менеджерам SCM не заборонено, але - за свій рахунок, без залучення ресурсів корпорацій.

Топ-менеджери компаній Ріната Ахметова ввели категоричну заборону на будь-яку політичну діяльність на підприємствах. Директори шахт і заводів не втомлюються нагадувати підлеглим гасло «Ми - поза політикою!». Про це ZN.UA стало відомо з поінформованих джерел.

Раніше Рінат Ахметов заявив, що не має наміру знову ставати депутатом Ради. Але бізнесмен особистим «ігнором» не обмежився.

Винятків з цього правила не буде і для керівної партії. Тих робітників, котрі спробують повторити подвиг дрібних начальників з ММК ім. Ілліча і будуть добровільно-примусово «вступати» в ПР, пообіцяли звільняти одразу.

Водночас, за даними ZN.UA, балотуватися топ-менеджерам SCM не заборонено, але - за свій рахунок, без залучення ресурсів корпорацій. Даних, що в надрах SCM централізовано готується лобістський десант для закидання в нове скликання, поки що немає. 

Більше того, деякі керівники з власної ініціативи прийняли рішення, що не допускатимуть на підприємства кандидатів і представників партій для зустрічей із трудовими колективами.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Євгена Шибалова «Донецькі Нострадамуси».

Читайте також:

Компанія Ахметова вирішила почати на Андріївському археологічні розкопки

Ахметов купив 50% акцій найбільшої енергопостачальної компанії України


Ахметов задекларував більше 800 млн грн доходів за 2011 рік

Ахметов пообіцяв перестати бути депутатом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...