На переговорах у Києві представники НАТО підняли питання ПРО

28 жовтня 2011 в 08:27
У ході переговорів українських урядовців з представниками НАТО сторони обговорювали, зокрема, європейські питання безпеки. Такі аспекти, наприклад, як контроль над звичайними озброєннями та протиракетна оборона.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив помічник заступника генерального секретаря НАТО з політичних справ і політики безпеки Джеймс Аппатураєм, який приїхав в Україну для проведення попередньої оцінки виконання Києвом Річної національної програми співпраці з альянсом.

«Але, хочу підкреслити, що коли йшлося про ПРО, ми просто обмінювалися своїми поглядами, інформацією. Мови не було про практичне співробітництво в цій галузі», - він додав.

Відповідаючи на питання про те, хто був ініціатором обговорення теми ПРО, Дж. Аппатурай сказав: «Ініціатором був я. Але хотів би звернути увагу, що розмова відбувалася в контексті майбутнього саміту НАТО в Чикаго й тих основних тем, які там обговорюватимуться. ПРО — одне із цих питань. Саме в цьому контексті я інформував своїх українських колег про позицію НАТО».

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Володимира Кравченка з Джеймсом Аппатураєм.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...