Топ Новини

На парламентських виборах у Таїланді перемагає опозиція

3 липня 2011 в 10:33
На парламентських виборах у Таїланді, згідно з опитуваннями, перемогу здобуває опозиційна партія «Пиа Тай» на чолі з Йінглак Чинават.

44-річна Йінглак - рідна сестра екс-прем'єра Таксіна Чинавата, якого на батьківщині звинувачують у корупції. Чинават був відсторонений від влади в 2006 році, два роки по тому втік з Таїланду. Але перебуваючи за кордоном він успішно керує опозицією.

Головний суперник сестри Чинавата - глава кабінету - Абхисит Ветчачіва і його Демократична партія. Ветчачіву підтримує таїландську еліту. Кампанія прем'єра була побудована на демонстрації успіхів у його роботі, зокрема, прикладах стабілізації: показники ВВП країни вдалося зберегти в умовах криз.

Рішення про дострокові вибори в Таїланді було прийнято урядом на вимогу опозиції, яка вважала, що кабінет прийшов до влади нелегітимним шляхом: не за підсумками загальних виборів, а в результаті рокіровання і розформування партій.

У день виборів в королівстві введено безпрецедентні заходи безпеки. За порядком стежать близько 200 тисяч поліцейських. У стані підвищеної бойової готовності
знаходяться елітні підрозділи військових частин.

Спецслужби не виключають погіршення політичної ситуації відразу після голосування, відзначаючи, що старі конфлікти можуть спалахнути з новою силою.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...