На МОЗ і пенітенціарну службу подали до суду за розголошення інформації про Тимошенко

11 червня 2012 в 08:43
Адвокат екс-прем'єра подав позов проти ДПтС та МОЗ в частині розголошення приватної інформації щодо Тимошенко. Для розголошення приватної інформації про Тимошенко потрібно мати письмовий дозвіл, який є тільки у дочки Тимошенко Євгенії, а також у захисника Власенка.
tymoshenko.jpg
dni.com.ua

Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) регулярно порушує права екс-прем'єра Юлії Тимошенко в частині розголошення даних про її лікування.

Про це заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

«Мені здається, що Державна пенітенціарна служба України регулярно порушує права Юлії Тимошенко в частині розголошення даних про її лікування. Вони не мають на це жодного права», - сказав він.

За його словами, ДПтС не має права розголошувати інформацію щодо того, хто відвідує Тимошенко, які передачі вона отримує від родичів, в якому стані перебуває, яке лікування проходить.

Він зазначив, що для розголошення приватної інформації про Тимошенко потрібно мати письмовий дозвіл, який є тільки у дочки Тимошенко Євгенії, а також у самого Власенка. «Ми можемо від імені Тимошенко делегувати це право третім особам. Але ми не уповноважували МОЗ або ДПтС давати будь-які коментарі», - додав захисник.

За його словами, захист подав позов проти ДПтС та МОЗ в частині розголошення приватної інформації щодо Тимошенко.

«Ми подали позов проти Пенітенціарної служби та МОЗ, які систематично поширюють приватну інформацію стосовно Юлії Тимошенко. Щодо Тимошенко закон для ДПтС перестає діяти», - зазначив він.

Раніше у Пенітенціарній службі пояснили, що розпорядок дня Юлії Тимошенко був оприлюднений для того, щоб уникнути провокацій з боку її захисту.

Разом з тим, за даними відомства, в приміщеннях, де проводяться медичні процедури, відеокамер немає. Тимошенко охороняють дві жінки і один чоловік.

Читайте також:

У Тимошенко достатньо сонячного світла для «незагорілої людини у весняний час», - лікар

Тимошенко виписали б з лікарні, якщо б вона могла ходити, - німецький лікар


У Тимошенко немає грижі, — МОЗ

Нова лікар Тимошенко відмовилася від ікри і вигнала депутатів з палати екс-прем'єра

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...