На мільйонера Файнгольда завели 9 кримінальних справ

23 листопада 2011 в 06:46
У провадженні прокуратури Криму перебуває дев'ять кримінальних справ стосовно бізнесмена, екс-депутата Сімферопольської міськради Йосипа Файнгольда.

«Визнано потерпілими майже чотири десятки людей. Стільком кримчанам завдано матеріальної шкоди на загальну суму понад 2 мільйони гривень шляхом шахрайства бізнесмена», - уточнили у прокуратурі.

Як відомо, днями Й.Файнгольда, який контролює роботу найбільших речових ринків Сімферополя, знову затримали, і за рішенням суду заарештували на два місяці.

«Протипоказань проти утримання обвинуваченого у місцях попереднього ув'язнення на сьогодні немає», - стверджують у прокуратурі.

Першу справу прокуратура Криму порушила проти Й.Файнгольда у травні. За версією слідства, на початку минулого року бізнесмен і двоє його подільників зібрали з підприємців понад 600 тис. грн., обіцяючи натомість надати їм місця у торговому центрі, який нібито буде збудовано на місці торгових наметів, але слова не дотримали.

Центральний райсуд Сімферополя кілька разів відпускав екс-депутата з-під варти, а прокуратура відразу ж затримувала, пояснюючи свої дії порушенням чергової кримінальної справи.

За підрахунками адвоката Й.Файнгольда Ірини Неналтовської, бізнесмен провів під вартою 44 дні. У серпні його відпустив на свободу Ялтинський міськсуд.

За даними ЗМІ, бізнесмен - один із найбагатших людей Криму.

Нагадаємо, Й.Файнгольд звинувачується у шахрайському привласненні коштів сімферопольських і євпаторійських підприємців на суму понад 600 тис. грн. і більше 230 тис. грн. відповідно.

3 червня Центральний районний суд Сімферополя відпустив обвинуваченого у шахрайстві кримського бізнесмена Й.Файнгольда під заставу у 600 тисяч гривень. Гроші внесла його адвокат І.Неналтовська.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...