Топ Новини

На Литвина могли «натиснути», щоб він передумав не підписувати закон про мови, - Гриценко

4 липня 2012 в 18:26
Анатолій Гриценко заявив, що сьогодні на зустрічі з Литвином сім депутатів від опозиції (сам Гриценко, Кожем'якін, Томенко, Яценюк, Мартиненко, Шевченко і Князевич) чули, як спікер буквально сказав: «я не підпишу цей закон ні за яких умов». Лідер «Громадянської позиції» констатував, що в Литвина наразі є вибір: або зупинити порушення закону, або стати співучасником порушення закону.

Заява прес-служби спікера про те, що Володимир Литвин не обіцяв не підписувати закон про мову, суперечить словами самого Литвина. Про це під час прямого ефіру на ТВі заявив лідер «Громадянської позіції» Анатолій Гриценко.

Він повідомив, що сьогодні на зустрічі з Литвином були присутні сім депутатів від опозиції: сам Гриценко, Кожем'якін, Томенко, Яценюк, Мартиненко, Шевченко і Князевич.

«Литвин сказав буквально: я не підпишу цей закон ні за яких умов. Ці слова після того, як ми вийшли, оприлюднив Яценюк. Семеро людей чули слова Литвина і можуть їх підтвердити", - заявив Гриценко.

Відповідаючи на питання, чому Литвин змінив свою позицію, Гриценко припустив, що на спікера могли «натиснути». «Ми знаємо, що як тільки Литвин щось робить самостійно, одразу  якийсь Пукач або ще хтось дає інтерв'ю - і Литвин займає іншу позицію», - додав Гриценко.

- Литвин підпише мовний закон, якщо при його прийнятті були дотримані всі норми Регламенту

- Гриценко: Закон про мови прийняли  «в стилі донецьких розборок початку 90-х»


Коментуючи саму зустріч, він повідомив, що Литвин лежав під крапельницею і виглядав дійсно хворим: «Було видно, що відмова від спікерства - то для нього був душевний удар, це було очевидно. Десь по-людськи було його шкода, хоча в політичному плані є своє ставлення до Литвина».

За словами Гриценко, Литвин заявив опозиціонерам, що його самого обдурили. «
Він сказав, що його запросив президент на засідання Гуманітарної ради, на яку ніколи раніше не запрошував. І на цьому засіданні він був з 14:30 аж до 20:30. Про прийняття закону дізнався з записки, яку йому принесли. І це його сильно збурило. А потім, як він каже, сильно обурилася ціла купа депутатів з фракції Литвина, які були в округах, не хотіли голосувати за цей закон, а їхні картки спрацювали. А потім фракція Литвина взагалі сказала, що вони не зрозуміли, за що голосували, бо думали, що не за закон, а за включення до розгляду. Але в це я вже не вірю», - розповів Гриценко.

Лідер «Громадянської позіції» констатував, що в Литвина зараз є вибір: або зупинити порушення закону, або стати співучасником порушення закону.

Читайте також:

Опозиція не голосуватиме за відставку Литвина: Це не наше весілля

Опозиція завтра проведе мітинг під Радою о 9:00

Опозиція буде продовжувати акцію протесту, поки не будуть виконані її вимоги

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...