Топ Новини

На економічному форумі в Польщі обговорять слабкі перспективи євроінтергації України

3 вересня 2012 в 07:43
На великому економічному форумі в Крінице-Здруй однією з тем обговорення буде сама можливість подальшої євроінтеграції України. Тема дискусії: «Угода про асоціацію України з ЄС. Чи реальне ще стратегічне партнерство?».
es_ukr_euroflag.jpg
Андрія Товстиженка,ZN.UA

Питання щодо України будуть на порядку денному нинішнього XXII Економічного форуму, який 4-6 вересня відбудеться у місті Кріница-Здруй (Польща).

Зокрема, 4 вересня запланована дискусія на тему: «Парламентські вибори в Україні: європейська інтеграція чи статус-кво?». А 6 вересня передбачено проведення двох тематичних панелей з української тематики: «Транзит російського газу через територію України. Як гарантувати енергетичну безпеку Європи?» і «Угода про асоціацію України з ЄС. Чи реальне ще стратегічне партнерство?».

Під час форуму, в якому візьмуть участь близько 2,5 тис. політиків, економістів, експертів з Європи, Азії та Америки, відбудуться три тематичні панелі, які безпосередньо стосуються України.

Економічний форум у Криниці відвідає низка українських політиків і експертів. Очікується, що участь у дискусіях візьмуть, зокрема, перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський та міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.

Як зазначають організатори форуму, його гасло - «Нові погляди на важкі часи. Європа і світ у світлі кризи» - свідчить про необхідність пошуку відповідей на питання складної економічної ситуації в регіоні і світі в цілому.

Читайте також:

У Європі не виключають, що саміт Україна — ЄС може не відбутися

Янукович не поведе Україну в Європу, поки ЄС буде «втручатися у внутрішні справи країни»

МЗС сподівається підписати угоду про асоціацію з ЄС після виборів

Гриценко: Після перемоги опозиції на виборах стосунки з Європою зміняться

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...