На думку Януковича, зона з СНД евроіінтеграціі заважати не буде

23 жовтня 2011 в 07:10
Президент України Віктор Янукович вважає, що договір про зону вільної торгівлі з країнами СНД не буде перешкоджати європейській інтеграції України. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам, повідомляє президентська прес-служба.

Коментуючи укладену України угоду про Зону вільної торгівлі з країнами СНД, В. Янукович повідомив, що цей документ готувався давно.

«Україна та інші країни СНД давно готували цю угоду, і ця угода - довга робота і довгоочікуваний результат. Але вона ніяк не передбачає, що перешкоджатиме питанням європейської інтеграції України. І всі інтеграційні питання, які ми сьогодні вирішуємо, не мають під собою змісту дружити проти когось», - підкреслив президент.

При цьому В. Янукович визначив економічну ситуацію в світі як складну, зазначивши, що це вимагає від України активних зусиль з інтеграції національної економіки у світову.

«Я говорив і хочу ще раз сказати - наша зовнішня політика передбачає прагматичний підхід у вирішенні економічних питань, економізацію наших зовнішньоекономічних процесів із багатьма центрами розвитку у світі», - сказав В. Янукович.

«Ми повинні створювати інструменти протистояння кризовим явищам, які сьогодні є у світі. Іншого шляху ми не бачимо. Політизація цього процесу йде тільки на шкоду», - сказав український президент.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...