На бік Луценка став ще один свідок

11 жовтня 2011 в 07:39
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не давав незаконних вказівок під час служби. Про це заявив свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Сергій Бойко, який працював у лютому 2005 року начальником сектора Департаменту оперативної служби МВС України.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

С.Бойко зазначив, що не давав завдань Леоніду Приступлюку, тому що його жодного разу не бачив і йому не відомо, чи проходив той спецпідготовку.

За словами свідка, він був начальником водія екс-міністра Л.Приступлюка, згідно зі штатним розкладом. Однак, як запевняє С.Бойко, він не був особисто з ним знайомий і по службі не спілкувався, тому що той був відряджений до розпорядження керівництва департаменту.

С.Бойко був 12 свідком у справі екс-міністра внутрішніх справ Ю.Луценка.


Нагадаємо, під час останнього судового засідання, яке відбулося 29 вересня, свідок у справі Ю.Луценка, колишній старший оперуповноважений з особового складу першого відділу четвертого управління Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС Валерій Морецький заявив, що порушення законодавства при прийомі на роботу водієм екс-міністра Леоніда Приступлюка відсутні.

Нещодавно свідок і колишній чиновник Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС Микола Сорока відмовився від своїх попередніх свідчень, які записано у протоколах прокуратури.

Пенсіонер Микола Сидоренко, який проходить як постраждалий у справі проти екс-голови МВС України Юрія Луценка, на допиті у Печерському районному суді заявив, що не має претензій особисто до екс-міністра в зв’язку з тим, що не зміг отримати житло в порядку пільгової черги.

 

Заступник начальника Управління працевлаштування кадрів МВС Сергій Шумило, який проходить свідком у справі підтвердив, що чинне законодавство не забороняло брати водія екс-міністра Ю.Луценка Леоніда Приступлюка на службу до центрального апарату МВС у віці 47 років.

 

Валентин Давиденко, помічник колишнього першого заступника глави Служби безпеки України Володимира Сацюка, заявив на допиті в суді про те, що більше не вважає себе постраждалим у справі Луценка.

В ході судового засідання у справі Ю.Луценка планується допит 148 свідків з боку звинувачення. Після цього буде допитано свідків з боку захисту.

 

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...