Топ Новини

МЗС запросив німецьких лікарів знову обстежити Тимошенко

25 квітня 2012 в 08:15
Україна офіційно звернулася до Німеччини з проханням посприяти прибуттю до Качанівської колонії німецьких лікарів клініки «Шаріте». Німецькі фахівці вже двічі відвідували Україну для ознайомлення зі станом здоров'я екс-прем'єра.
timoshenko_byut4.jpg
byut.com.ua

Міністерство закордонних справ (МЗС) України просить німецьку сторону посприяти прибуттю лікарів клініки «Шаріте» для обстеження екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

«МЗС офіційно звернувся до німецької сторони з проханням посприяти прибуттю німецьких лікарів клініки «Шаріте» для проведення обстеження і реабілітації Юлії Тимошенко», - сказав прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров.

Як відомо, німецькі лікарі, представники клініки «Шаріте», вже двічі відвідували Україну для ознайомлення зі станом здоров'я екс-прем'єра і умовами її лікування.

Зокрема, як повідомлялося, 13 квітня голова правління клініки «Шаріте» Карл Макс Айнхойпл і професор клініки «Шаріте» Норберт Хаас приїжджали до Харкова, щоб оцінити можливість чи неможливість лікування Юлії Тимошенко у ЦКБ № 5 «Укрзалізниці», а також оглянути екс- прем'єра ще раз. Після закінчення візиту вони заявили, що стан здоров'я Тимошенко не дозволяє їй брати участь у суді.

У свою чергу, Міністерство охорони здоров'я оголосило про намір створити групу для обстеження Юлії Тимошенко, щоб дати висновок, чи дозволяє її стан здоров'я брати участь у судовому процесі у справі ЄЕСУ.

Нагадаємо, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко 24 квітня повідомив, що Юлія Тимошенко оголосила голодування після того, як охорона застосувала до неї фізичну силу. За словами захисника, екс-прем'єр планує голодувати, «поки не вичерпаються сили».

Читайте також:

Президент ПАРЄ вимагає негайно пустити до Тимошенко дипломатів


Тимошенко буде голодувати, поки не вичерпаються сили

Тимошенко: Я думала, що настали останні хвилини мого життя

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...