Топ Новини

МЗС запросив на вибори спостерігачів від ОБСЄ

20 березня 2012 в 07:34
Український МЗС запросив спостерігачів від ОБСЄ на парламентські вибори, які відбудуться цієї осені.
OSCE_OBSE_ukr_ukraine_flag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністерство закордонних справ запросило спостерігачів від Організації з безпеки і співробітництва в Європі на вибори депутатів Верховної Ради. Про це повідомив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

«Вранці підписав лист на адресу Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ із запрошенням направити спостерігачів на парламентські вибори», - зазначив міністр.

Він також підкреслив, що таким чином ОБСЄ зможе заздалегідь підготуватися до спостереження за виборчим процесом в Україні.

За словами Грищенка, українська сторона надасть спостерігачам сприяння в роботі.

Як раніше повідомлялося, Україна зацікавлена у залученні широкого кола іноземних спостерігачів під час парламентських виборів 2012 року.

Нагадаємо, у практиці запрошення міжнародних спостерігачів на вибори немає абсолютно нічого незвичайного. Однак «міжнародні» спостерігачі дуже розрізняються, залежно від країн, з яких вони приїхали. Спостерігачі з країн СНД зазвичай не бачать жодних недоліків. Навпаки, спостерігачі ОБСЄ заявляють про численні порушення. Так, після останніх виборів у Казахстані президент країни Нурсултан Назарбаєв заявив: «Ми більше не будемо запрошувати до Казахстану найнятих кимось експертів, які критикують наші вибори».

8 лютого міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський заявив про те, що Польща має намір направити своїх спостерігачів для спостереження за парламентськими виборами в Україні.

Читайте також:

ПАРЄ рекомендує Україні знизити прохідний бар'єр на виборах

На перший номер у передвиборчому списку регіоналів претендують шестеро осіб

Найбільше українців цікавить корупційна діяльність депутатів

Афганці вирішили пройти до парламенту на виборах

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...