МЗС запевняє ПАРЄ, що Україна дослухається до всіх її рекомендацій

26 січня 2012 в 18:15
У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що країна завжди прислухається до рекомендацій міжнародних організацій і європейських інститутів. У відомстві запевняють, що Україна буде рухатися цим курсом і надалі.

Україна завжди дослухається до рекомендацій ПАРЄ та інших міжнародних організацій як держава-член Ради Європи, ОБСЄ та інших європейських інституцій. Так прокоментував Радіо Свобода перебіг обговорення українського питання на нинішній сесії ПАРЄ речник Міністерства закордонних справ України Олег Волошин.

"Безумовно, та критика, яка озвучена, – частково вірна. Ми самі багато чим незадоволені, зокрема, станом у судовій системі, у пенітенціарній системі (в Україні). Але відповідні реформи проводяться. І найкращий тому доказ – внесення до Верховної Ради і затвердження як пріоритетного для розгляду нового проекту Кримінально-процесуального кодексу. Безумовно, як би той самий резонансний процес над Юлією Тимошенко відбувався відповідно до норм нового кодексу, виглядав би він зовсім інакше", - підкреслив представник МЗС.

За словами Волошина, ухвалення нового кодексу та інших законодавчих актів, які визначать стандарти та механізми судових реформ, – це «яскрава відповідь на ту критику, що міститься у заявах та резолюціях європейських інституцій, таких, як ПАРЄ».

Сьогодні ПАРЄ має прийняти резолюцію по Україні, в якій може рекомендувати знизити виборчий поріг на виборах до Верховної Ради, дозволити брати участь у виборах блокам партій, а також скасувати вироки за статтями 364 і 365 Кримінально-процесуального кодексу України, за якими було засуджено деяких членів колишнього уряду України. ! Zn

Читайте також:

До проекту резолюції ПАРЄ включено пункт про можливі санкції проти України

Тейшейра: Україна не виправдала очікування ЄС щодо демократизації

 

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...