Топ Новини

МЗС адаптує зовнішню політику України до сучасних реалій в світі

26 січня 2012 в 13:27
"Життя створює нам низку нових викликів і вносить такі корективи, при яких ми не можемо обійтися без модифікації зовнішньої політики", - заявили в міністерстві закордонних справ України.
mid-mzs_DSC9091-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Міністерстві закордонних справ України У МЗС працюють над оновленням пріоритетів діяльності відомства.

"У нас є визначені законом засади зовнішньої і внутрішньої політики. У нас визначені завдання президентом України, тому пріоритети залишаються тими ж. З іншого боку, життя створює нам кілька нових викликів і вносить такі корективи, при яких ми не можемо обійтися без модифікації зовнішньої політики", - сказав на круглому столі в четвер у Києві директор департаменту політики та безпеки МЗС України Василь Філіпчук.

Нагадаємо, що за даними соціологічного опитування, лише 8% українців вважають, що зовнішня політика держави повністю відповідає її інтересам.

"Ми не могли уявити ще 5 років тому ситуацію, яка зараз існує в Європейському Союзі, ми не могли уявити ще 2 роки тому ситуацію, яка склалася зараз у Північній Африці. Життя створює нам кілька нових викликів", - зазначив він.

Представник МЗС повідомив, що за результатами 2011 року у відомстві провели аналіз того, наскільки ефективно воно працювало і захищало визначені президентом і урядом зовнішньополітичні завдання.

"Звичайно, ми вносимо зараз всі необхідні корективи для того, щоб адекватніше відображати інтереси наших громадян, нашого суспільства у зовнішньополітичній діяльності. Я думаю, що найближчим часом міністр офіційно подасть затверджені пріоритети роботи МЗС", - сказав В.Філіпчук.

Читайте також:

Україна буде проводити нову енергетичну політику

Експертне опитування Центру Разумкова: Україна - маловпливова держава у пошуках місця

Київ заявив про готовність співпрацювати з новою владою Придністров'я

Угорщина наполягає на створенні у Закарпатті свого адміністративного району

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...