Топ Новини

МЗС України не бачить жодної загрози у проведенні «Сі Бриз»

14 червня 2011 в 10:01
Київ не бачить у проведенні військових навчань «Сі Бриз-2011» жодної загрози для країн Чорноморського регіону. Про це заявив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров.

О.Дікусаров підкреслив, що всі елементи, включені до програми цих навчань, жодним чином не пов'язані з відпрацюванням дій, які могли б нести небезпеку для «наших сусідів».

Він нагадав, що для участі у навчаннях «Сі Бриз-2011» було запрошено всі чорноморські країни, включаючи Росію. Українська сторона розглядає ці навчання як важливий елемент зміцнення взаємної довіри та співробітництва між військовослужбовцями різних країн, запевнив прес-секретар МЗС.

Київ вважає, що такі заходи допомагають долати помилкові фобії і стереотипи періоду «холодної війни», а також сприяти підвищенню рівня безпеки у Чорноморському регіоні.

Нагадаємо, МЗС РФ висловило занепокоєння «заходженням у Чорне море американського крейсера „Монтерей“, обладнаного протиракетною системою „Іджіс“, для участі в українсько-американських навчаннях „Сі Бриз — 2011“.


У міжнародних військово-морських навчаннях «Сі Бриз-2011» беруть участь військові 17 країн. Росія у них участі не бере. Активна фаза антитерористичних навчань пройде 13-17 червня.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...