Топ Новини

Грищенко: Європа не бажає бачити Україну кандидатом у члени ЄС

9 березня 2012 в 10:29
На думку Костянтина Грищенка, Європа більше не має бажання фінансувати реформи у країнах-кандидатах у члени ЄС. Однак глава МЗС вважає, що така позиція Євросоюзу не означатиме відмову України від євроінтеграції.
euroflag__ukraine_DSC3128-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Європейський союз не бажає бачити Україну кандидатом у члени ЄС. Про це міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко пише у своїй статті для видання ZN.UA.

«ЄС був відповіддю на всі питання, поки фінансував, опікав і спрямовував трансформацію у країнах-кандидатах (у члени ЄС – ред.). Сьогодні він суб’єктивно не має бажання (а також об’єктивно не має ресурсів) бачити Україну як країну-кандидата», - зазначив Грищенко.

«Це може змінитися у перспективі, але нині нам треба прийняти це як даність, що прямо впливатиме на європейську політику України у найближче десятиріччя. І відповідним чином формувати свою політику», - додав він.

Втім, на думку глави МЗС, така позиція Євросоюзу не означатиме відмову України від євроінтеграції. «ЄС для нас важливий не стільки як комфортабельний будинок, куди ми хочемо в’їхати, скільки як інструкція з будівництва власного комфортабельного будинку. Європейська інтеграція у нашому випадку — це схема імплементації європейських рецептів успіху на українському ґрунті», - наголосив Грищенко.

Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» у статті Костянтина Грищенка «Стратегічна рівновага як шанс України у багатополярному світі».

Читайте також:

ЄС знову нагадав Україні, що Угода про асоціацію залежить від справи Тимошенко

Янукович вимагає узгодити з ЄС текст Угоди до 15 березня

Посол ЄС звинуватив Україну у вибірковому правосудді

В ЄС побоюються масового напливу українців після запровадження безвізового режиму

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...