Топ Новини

МЗС заперечив Брюсселю: Україна перевиконує план євроінтеграції

20 березня 2013 в 19:41

У МЗС не згодні з доповіддю Єврокомісії, в якій йдеться про невиконання Києвом основних рекомендацій ЄС.

ukraina_ES_evroflag_euroflag_europarlament.jpg
kmu.gov.ua
Україна виконала шість першочергових заходів з 71-го, передбаченого планом інтеграції України в Євросоюз на 2013 рік. Про це 20 березня в коментарі 5 каналу заявив в.о. директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Зокрема, мова йде про підписання угоди про отримання макрофінансової допомоги Євросоюзу, розробку законопроекту щодо вдосконалення здійснення фінансового контролю та проекту Державної кримінально-виконавчої служби України.

У Міністерстві закордонних справ вважають, що план з євроінтеграції навіть перевиконано. "Станом на сьогодні настав термін виконання шести заходів, які виконано. Невиконаних завдань плану на сьогодні немає. Більш того, виконано декілька завдань, строки виконання яких ще не настали", - сказав спікер зовнішньополітичного відомства.

- ЄС зазначив невеликий прогрес України, незважаючи на ігнорування рекомендацій Брюсселя

Нагадаємо, в доповіді Єврокомісії, оприлюдненій у Брюсселі 20 березня, сказано, що в 2012 році Україна не виконала більшість основних рекомендацій Брюсселя, закладених у річній доповіді Єврокомісії про реалізацію Європейської політики сусідства щодо Києва.

У Єврокомісії відзначили, що Київ повинен вжити своєчасних реформ у сфері виборчого законодавства, покінчити з політичними репресіями, повністю імплементувати всі рішення ЄСПЛ і рекомендації ОБСЄ, забезпечити проведення конституційної реформи в тісному співробітництві з Радою Європи і Венеціанською комісією.

Читайте також:

Україна може зникнути з центру уваги Євросоюзу вже в наступному році

Кличко в Брюсселі переконував європейців ввести санкції проти українських чиновників

У Європарламенті немає більшості, яка б підтримувала асоціацію з Україною, - євродепутат

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...