Топ Новини

МЗС повідомив графік надання Україні безвізового режиму

19 квітня в 11:58

Громадяни України, швидше за все, отримають безвізовий режим 11 червня. Точна дата залежить від роботи європейської бюрократії.

паспорт Украины безвизовый режим
Європейська бюрократія буде стверджувати безвізовий режим ще півтора місяця
Андрій Товстиженко, DT.UA
Перший заступник міністра закордонних справ україни Вадим Пристайко повідомив приблизний графік роботи європейських інституцій для завершення процедури надання Україні безвізового режиму.

На засіданні Кабміну він нагадав, що 6 квітня Європарламент схвалив безвізовий режим для України.

"26 квітня – це наступна дата, коли, швидше за все, Комітет постійних представників ЄС, так званий COREPER, підтвердить результати цього тріалогу європейських інституцій з надання Україні безвізового режиму... 11 травня, швидше за все, це питання буде подано на затвердження Ради ЄС. І найближчими датами, швидше за все, 15-16, можливо, 18 травня, відбудеться підписання", - розповів він.

Підписувати документ буде глава Європарламенту і представник Мальти, яка зараз головує в ЄС. "Після цього треба дати пару днів Європейського Союзу на публікацію", - повідомив він.

Пристайко нагадав, що через 20 днів після публікації в Офіційному віснику ЄС українці отримають безвізовий режим з 30 країнами Європи, серед яких 26 членів ЄС (за винятком Ірландії та Великої Британії), а також Ісландія, Ліхтенштейн, Швейцарія і Норвегія.

Читайте також: Президент назвав безвізовий режим ознакою приналежності України до об'єднаної Європи

Детальніше про безвізовий режим читайте в матеріалі ZN.UA "Безвізовий режим з ЄС: коли запрацює і що він означатиме для українців".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...