Топ Новини

Мустафін буде консультувати регіоналів по взаємодії зі ЗМІ під час виборів

13 травня 2012 в 06:34
Мустафін спростував інформацію про призначення його керівником інформаційного департаменту виборчого штабу Партії регіонів. За його словами, він сподівається повернутися до роботи на СТБ після закінчення відпустки.
88.jpg
segodnya.ua

Директор департаменту документально-публіцистичних програм СТБ Олексій Мустафін буде консультувати Партію регіонів з питань взаємодії зі ЗМІ під час парламентських виборів. Це він особисто підтвердив «Телекритиці».

За його словами, він бере відпустку на каналі СТБ і з 15 травня візьметься до своїх нових обов'язків консультування.

На питання, як довго він буде співпрацювати з Партією регіонів, Мустафін відповів: "Залежно від того, як вони будуть прислухатися до моїх порад, наскільки я їм потрібен буду".

За його словами, він не бачить в цьому конфлікту інтересів.

"У мене основна зайнятість – Не журналістика власне, а менеджмент, керівництво. Я, звичайно, займаюся журналістикою, є кореспондентом … Я йду у відпустку з СТБ, і очевидно, я не буду писати і в Дзеркало тижня", – заявив Мустафін..

"Але з іншого боку, сфера моїх консультацій або порад якраз стосується ЗМІ та інформаційної політики. Я думаю, що це не конфлікт інтересів, а важливий досвід для того, щоб консультувати з цього приводу. Тому людина, що ніколи не займалася журналістикою чи процесом керівництва, очевидно, нічого в цьому не розуміє", – переконаний він.

Мустафін зазначив, що спочатку Партія регіонів пропонувала йому очолити інформаційний департамент.

"Я їм сказав, що ця пропозиція мене не цікавить Я не збираюся робити партійну кар'єру. Тому відмовився. У мене є свої погляди на взаєємини партії зі ЗМІ. Оскільки їх це теж цікавило, я сказав, що готовий дати певні поради", – зазначив він.

«Мене вже питали, чи погодився б я працювати з іншою політичною силою, я скажу так. Я історик за освітою, був такий випадок: Христофор Колумб пропонував поплисти в Америку першим португальцем - вони відмовилися, тоді він запропонував це іспанцям», - сказав Мустафін.

Він повідомив, що інші партії йому пропозиції не робили.

Про свою співпрацю з Партією регіонів Мустафін підкреслив: «
Я буду радити, як правильно, з моєї точки зору, звичайно, вибудовувати взаємини політичної сили зі ЗМІ, не тільки партійними ЗМІ, зокрема і з тими ЗМІ, які не є заангажованими щодо партії».

При цьому Мустафін спростував інформацію про призначення його керівником інформаційного департаменту виборчого штабу Партії регіонів. За його словами, він сподівається повернутися до роботи на СТБ після закінчення відпустки.

Читайте також:

На Донбасі провладні кандидати «нарізали» собі округи раніше, ніж Центрвиборчком

Регіоналка Бережна роздає в Харкові гречку


За півроку до виборів у Раду в Україні спостерігається деполітизація теленовин


Єфремов: «Батьківщина» і «Фронт змін» своїм об'єднанням обманюють виборців

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...