МОЗ: Тимошенко погодилася з 8 травня лікуватися в харківській лікарні

4 травня 2012 в 14:39
Німецькі лікарі спільно з лікарями пенітенціарної служби провели зустріч з Тимошенко та детальну тривалу бесіду. Екс-прем'єр попередньо дала згоду на проведення стаціонарного лікування в ЦКБ "Укрзалізниці" з 8 травня, якщо прибуде лікар з клініки "Шаріте".
timoshenko.jpg
cit.ua

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко після зустрічі в п'ятницю з лікарями німецької клініки "Шаріте" попередньо погодилася на лікування в лікарні залізничників у Харкові з 8 травня, якщо прибуде німецький лікар з цієї клініки.

"Німецькі лікарі спільно з лікарями пенітенціарної служби провели сьогодні зустріч з Тимошенко та детальну тривалу бесіду. Тимошенко в результаті зустрічі попередньо дала згоду на проведення стаціонарного лікування в ЦКБ "Укрзалізниці" з 8 травня цього року за умови приїзду німецького лікаря з клініки "Шаріте", якого порекомендувала німецька сторона, для початку курсу лікування спільно з німецькими та українськими лікарями", - повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко, яка знаходиться в Харкові.

За її словами, "це стане черговим спільним кроком для вирішення питання".

Прокуратура не виключає, що Тимошенко сама собі набила синці

За інформацією Мойсеєнко, 4 травня до Харкова, де в Качанівській колонії відбуває покарання Тимошенко, прибули професор клініки "Шаріте" (Берлін) Карл Макс Айнхойпл і його колега Норберт Хаас.

Як повідомлялося, генеральний прокурор України Віктор Пшонка дозволив лікування Тимошенко за межами Качанівської виправної колонії. Згодом прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що лікування Тимошенко планується проводити у відділенні патології хребта та периферичної нервової системи ЦКБ № 5 "Укрзалізниці". Однак Тимошенко відмовлялася від лікування в цьому закладі.

Прокуратура відмовилася порушувати справу через синці Тимошенко

20 квітня екс-прем'єра доставили в цю лікарню, а вже 22-го числа повернули в колонію. Тимошенко заявила незабаром, що під час примусової госпіталізації співробітники пенітенціарної системи застосували до неї заходи фізичного впливу. Пізніше в українських ЗМІ з'явилися фотографії, на яких екс-прем'єр демонструє синці на руках і животі. Співробітники Харківської прокуратури прийняли рішення про відмову в порушенні кримінальної справи щодо застосування насильства до Тимошенко, заявив генеральний прокурор Пшонка 4 травня на прес-конференції в Києві.

Читайте також:

Україна знімає побої

США знову закликали звільнити Тимошенко - напередодні головування в ОБСЄ

Тимошенко продовжує голодувати і просить світ не зупиняти тиск на українську владу

У мережі з'явилися фото синців Тимошенко (фото)

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...