МОЗ стверджує, що отримало згоду Тимошенко на стаціонарне лікування в Харкові

2 квітня 2012 в 15:15
Юлія Тимошенко дала згоду на проведення стаціонарного лікування в центральній залізничній лікарні в Харкові, стверджує МОЗ. Проте адвокат екс-прем'єра наполягає, що Тимошенко не хоче лікуватися в клініці, яку обрано фахівцями Міністерства охорони здоров'я.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко погодилася на стаціонарне лікування за межами Качанівської виправної колонії в Харкові, повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моїсеєнко.

«Юлія Володимирівна дала згоду на проведення стаціонарного лікування. На сьогоднішній день рішення таке є. Після консультації, яку вона планує провести, я думаю, рішення буде прийнято і ми зможе організувати все необхідне для лікування», - сказала вона в понеділок журналістам біля воріт Качанівської колонії.

Вона зазначила, що Тимошенко було запропоновано пройти лікування в центральній залізничній лікарні в Харкові, яка, за її словами, є найкращим медичним закладом, що спеціалізується на консервативному лікуванні наявної у екс-прем'єра патології.

Водночас, Моісеєнко не змогла відповісти на запитання, скільки часу знадобитися на лікування.

Як повідомив присутній на зустрічі першого заступника міністра з журналістами директор Інституту хребтів і суглобів ім.Ситенка Микола Корж, все залежить від того, як пройде терапія. За його словами, лікування почнеться з обстеження, уточнення діагнозу та корекції схеми лікування Тимошенко.

Тимошенко не хоче лікуватися в лікарні, обраної фахівцями МОЗ


Захисник Тимошенко, народний депутат України Сергій Власенко заявив, що екс-прем'єр не довіряє вибору фахівцями Міністерства охорони здоров'я України лікарні для свого лікування.

«Ніякої довіри чиновникам МОЗ, а також чиновникам Державної пенітенціарної служби у Юлії Тимошенко немає. Саме ці люди півроку писали, що Тимошенко здорова і дозволяли проведення слідчих, процесуальних та інших дій з Юлією Тимошенко», - цитує слова захисника прес-служба партії «Батьківщина».

«Тому доручити їм вибір медичної установи, доручити тим людям, які ще вчора говорили, що вона здорова, - нелогічно і нерозумно», - додав він.

За словами Власенка, Тимошенко наполягає, щоб її лікували відповідно до рекомендацій, наданих незалежними німецькими лікарями.

Читайте також:

Тимошенко лікуватимуть у харківській лікарні «Укрзалізниці»

Генпрокурор доручив лікувати Тимошенко поза колонією

У Януковича запевняють, що переговорів про лікування Тимошенко не ведуть

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...