Топ Новини

Москаль: Ющенко переїздить до Америки

20 вересня 2011 в 09:33
Екс-президент України Віктор Ющенко подав документи на проживання в США. Про це заявив депутат Геннадій Москаль, посилаючись на джерела в українській діаспорі в США.

«За достовірною інформацію, яку я отримав від української діаспори в США, колишній президент України Віктор Ющенко, котрий нещодавно перебував в Америці, подав документи для отримання дозволу на проживання в Сполучених Штатах. Подальша мета цього кроку – отримання громадянства цієї країни», – заявив Г.Москаль.

У той же час прес-секретар В.Ющенка Ірина Ваннікова у коментарі УНІАН категорично спростувала цю інформацію.
«Одягли вишиванки на свої брудні тіла і брешуть. Це висловлювання дуже пасує Г.Москалю - яскравому представнику псевдодемократів», - зазначила вона.
І.Ваннікова вважає, що В.Ющенко, як справжній демократ і патріот, несе загрозу для таких «псевдодемократів», тому й з'являються подібні повідомлення.
І.Ваннікова розповіла, що екс-президент зараз дійсно перебуває у США на запрошення екс-президента США Білла Клінтона. Він бере участь у щорічних заходах «Глобальна ініціатива Клінтона (CGI)» у Нью-Йорку.

Нагадаємо, що вчора В.Ющенко отримав від інституту політики Сенатора Доула (м.Лоуренс, Канзас, США) нагороду Dole Leadership Prize, яка щорічно присуджується особі або групі, чиє служіння державі надихає інших.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...