Топ Новини

Москаль вимагає дослідити, де ,5 млн, які Ющенко віддав своєму раднику

21 листопада 2011 в 07:41
Народний депутат Геннадій Москаль закликає Генеральну прокуратуру України дати правову оцінку фактам неодноразової незаконної на його думку видачі крупних кредитів Віктора Ющенка (в часи його керування банками) сирійському бізнесмену Юссефу Харесу, повідомляє прес-служба депутата.
moskal.jpg
static.24.ua

«Ще на початку 90-х років В.Ющенко, як один із керівників Комерційного агропромислового банку “Україна”, видав Ю.Харесу кредит на 1,5 мільйона доларів. Сирієць кредит не повернув, а коли КБ “Україна” звернувся до суду з позовом про примусове стягнення грошей, юрист банку, що йшов на розгляд справи, пропав без вісти разом із оригіналами документів щодо Ю.Хареса. У 2002році МВС порушило за цим фактом кримінальну справу, однак до логічного завершення її так і не довели. У 1997р. В.Ющенко, як голова Національного банку України, видав фірмі Ю.Хареса “Харес-інкорпорейшен” кредит на 4,5 мільйона доларів», - повідомив Г.Москаль.

Як повідомив народний депутат, сирієць одразу переказав ці гроші у Францію – на рахунок іншої створеної ним фірми. Прокуратура Києва проводила перевірку цих фактів і порушила кримінальну справу. Однак слідство з незрозумілих причин не проводилося, хоча державі було завдано значних збитків. Зате після перемоги В.Ющенка на президентських виборах Ю.Харес став його радником з питань іноземних інвестицій.

«Мною направлене депутатське звернення до Генпрокурора Віктора Пшонки з проханням витребувати згадані кримінальні справи з МВС та Прокуратури Києва, взяти їх до провадження Генпрокуратури, а також поновити розслідування за фактом зникнення юриста КБ “Україна”», - заявив Г.Москаль.

Нагадаємо, днями Г.Москаль направив генпрокурору В.Пшонці депутатське звернення з проханням порушити проти екс-президента В.Ющенка кримінальну справу за ч.2 статті 383 Кримінального кодексу України – „Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину“ (про отруєння В.Ющенка).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...