Топ Новини

Мороз не хоче брати участь у замовній Конституційній Асамблеї

27 червня 2011 в 08:16
Екс-голова Верховної Ради, один з спів авторів Конституції Олександр Мороз не буде брати участі у Конституційній Асамблеї, бо вважає її замовною. Про це він повідомив у ефірі 5 каналу.

«Ясна річ, що в Конституції зміни ще потрібні, але робити якусь аферу, на зразок рішення Конституційної  асамблеї, яка буде щось приймати. Ви знаєте від цієї комедії, я стомився вже її коментувати», – заявив О.Мороз.

«Там же прозоро все це – замовна форма і замовна мета» – додав він.

Нагадаємо, В.Янукович 13 січня відзначив необхідність залучення широкого кола громадськості до підготовки змін до Конституції. За словами голови держави, найближчим часом розпочнеться робота щодо створення моделі Національної конституційної асамблеї і як ефективного дорадчого механізму, який дозволить узгодити позиції фахівців з конституційного права, політичних експертів, політиків і громадськості щодо майбутніх змін Основного закону.

У той же час, як заявив 5 лютого голова парламентської фракції партії регіонів Олександр Єфремов, остаточні зміни до Конституції України буде вносити Верховна Рада, а Конституційна асамблея буде тільки дорадчим органом.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...