Топ Новини

Могильов проігнорував міжнародний форум заради фотосесії з боксером

2 березня 2012 в 13:11
Відсутність Анатолія Могильова на міжнародній виставці «Крим. Курорти. Туризм-2012» ледь не спровокувала скандал. Зірвалося підписання угоди про співпрацю кримського Радміну з урядом республіки Аджарія.

Голова уряду АР Крим Анатолій Могильов проігнорував міжнародний туристичний форум в Ялті, на якому мав підписати низку угод про міжнародне співробітництво у сфері туризму. Замість форуму Могильова було помічено у Сімферополі, де він перед фотокамерами вручав ключі від квартири відомому кримському боксеру Олександру Усику.

Як повідомляють джерела ZN.UA, прем'єр Криму, вивчивши список учасників туристичного форуму, прийшов до висновку, що це - не його рівень.

Як відомо, в Ялті з 29 лютого по 2 березня проходив щорічний міжнародний туристичний ярмарок «Крим. Курорти. Туризм-2012». Форум, за участю не тільки представників турбізнесу, а й керівників галузі та регіонів з Азербайджану, Болгарії, Грузії, Росії, Латвії, Румунії, Молдови, Туреччини, Чехії, а також європейських структур і чорноморських об'єднань, ставив за мету домовитися про взаємодію у Чорноморському регіоні у цілому і про розвиток круїзного туризму зокрема.

Крим у рамках форуму готував підписання Угоди про співробітництво між Радою міністрів АР Крим і урядом АР Аджарії та меморандуму про співробітництво між урядами автономії і Карловарського краю (Чехія).

Для цього, до Ялти приїхали голова уряду Аджарії Леван Варшаломідзе і гетьман Карловарського краю Йозеф Новотни. Відкривати форум і підписувати документи мав голова Радміну Криму Анатолій Могильов. Однак форум відкрився без нього. Не з'явився Могильов і на час підписання угод. Його несподівано замінив віце-прем'єр Георгій Псарьов, який курирує курорти і туризм. Псарьов пояснював несподівану відсутність Могильова проривом водопроводу в Євпаторії. За його словами, Могильову необхідно було бути присутнім на місці аварії.

Могильов дійсно того ранку заїжджав на місце аварії, наслідки якої на той момент були практично ліквідовані. Однак кримський прем'єр таки відлучався: у Сімферополі під об'єктивами камер він вручав ключі від квартири відомому кримському боксеру Олександру Усику.

В результаті прем'єр Аджарії Леван Варшаломідзе покинув форум, і угода залишилася непідписаною. Як розповіли ZN.UA очевидці подій, скандал не виплеснувся назовні тільки з однієї причини: членам уряду Криму вдалося умовити Варшаломідзе не робити ніяких публічних заяв, і він поїхав непомітно. Делегація Аджарії залишилася, однак замість прем'єра на форумі виступив керівник департаменту зовнішніх зв'язків Аджарії Іраклій Горадзе.

Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» у статті Валентини Самар «УкрПробки: 10 балів».

Читайте також:

Шинель Могильова, або 100 днів після наказу

Могильову сподобалося, що «друзям Януковича» віддали 8000 га у Криму

Могильов: Регіонали повинні перемогти у всіх мажоритарних округах Криму

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...