МНС звинуватило Мінфін у зриві створення системи екстреної допомоги 112

22 серпня 2012 в 04:45
Через блокування Мінфіном коштів для створення Системи 112, МНС не може розпочати впровадження цієї програми. Якщо в найближчому майбутньому ситуація не зміниться, керівництво МНС має намір зняти з себе відповідальність за впровадження цього проекту.
kabmin_DSC9230.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністерство фінансів, відтягуючи розподіл коштів, блокує створення Системи 112. Про це заявив голова комісії конкурсних торгів МНС Олег Цицак.

За його словами, МНС не може оголосити тендерні процедури на закупівлю послуг та обладнання для впровадження Системи екстреного виклику 112 у зв'язку затягуванням Міністерством фінансів присвоєння відповідних кодів економічної класифікації видатків.

Цицак зазначив, що МНС звернулося до Мінфіну ще на початку липня з проханням погодити КЕКВ (коди економічної класифікації видатків) для реалізації Системи 112 в Україні. З того часу від Мінфіну МНС не отримало ані відмови, ані погодження свого запиту, повідомляє прес-служба МНС.

«На практиці минулих закупівель на присвоєння КЕКВ Мінфіну необхідно всього кілька днів. Тому зараз нам не зрозуміла причина затягування. Відзначу, всі кошти, передбачені державним бюджетом на реалізацію Системи 112, знаходяться на казначейському рахунку МНС. Але ці асигнування не розподілені за необхідними напрямками, тому ми не можемо почати впровадження проекту. Хоча вся відповідальність за використання цих коштів лежить на посадових особах МНС, як на головному розпоряднику», - зазначив він.

Голова Комісії конкурсних торгів МНС додав, що у травні президент України Віктор Янукович доручив МНС завершити створення системи екстреного виклику до кінця 2013 року. Крім того, всі суміжні в цьому питанні відомства - МОЗ і МВС - за дорученням президента, повинні сприяти МНС у впровадженні Системи 112.

Цицак заявив, що якщо Мінфін буде блокувати використання коштів на побудову Системи 112, то МНС знімає з себе відповідальність за впровадження цієї системи.

Нагадаємо, у квітні повідомлялося, що американська компанія Hewlett-Packard виграла тендер на створення в Україні системи екстреної допомоги 112. Однак у травні МНС розірвало договір з компанією.

Читайте також:

Закон про службу екстреної допомоги 112 набуде чинності


Створенням в Україні системи екстреної допомоги «112» будуть займатися американці


Номер екстреної допомоги 112 запрацює по всій Україні до 2014 року

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...