Топ Новини

Мисливські угіддя біля "Межигір'я" віддали в оренду Януковичу майже на 50 років

10 вересня 2012 в 14:35
Дніпровсько-Тетерівський лісгосп давно отримав неофіційний статус «мисливських угідь президента», хоча формально 30 000 га лісу належать державі. Тепер до цих лісів застосовують схему відчуження «Межигір'я».
image_36668_3.jpg
hotpro.ua

30 тисяч га Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу віддали в оренду на 49 років "Товариству мисливців і рибалок "Кедр", яке пов'язують з Віктором Януковичем. Рішення про передачу державного лісу в оренду було прийнято на сесії Київської обласної ради 31 липня, але не афішується, пише Forbes.ua.

Територію лісгоспу віддали для ведення мисливського господарства.

Таким чином, "Кедр" фактично стає розпорядником мисливського господарства, на території якого знаходиться "мисливський будиночок" Януковича, побудований в 2010-2011 роках.

Більш того, за Сухолуччя, можливо, і платити не доведеться. Адже відповідно до українського законодавства, плата за використання мисливських господарств буде введена тільки 1 січня 2015 року, якщо депутати вкотре не перенесуть цю дату на більш пізній термін.

Простим жителям дорога в Сухолуччі закрита давно.

Сухолуччі - не перші угіддя, які отримав у користування "Кедр". Цієї зими товариству виділили майже 9 000 га в Криму, зокрема мис Аю-Даг.

Серед засновників "Кедра" - міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, глава Держагентства автодоріг Володимир Демішкан та голова Черкаської обладміністрації Сергій Тулуб. А юридична адреса "Кедра" - вулиця Івана Франка, 19, в селі Нові Петрівці - там же, де знаходиться "Межигір'я".

Як відомо, поряд з Дніпровсько-Тетерівським лісгоспом знаходиться скандально відома резиденція Януковича - "Межигір'я".

На території самого Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу знаходиться "мисливський будинок Януковича", який офіційно оформлений на фірму "Дім Лісника". Кінцевим власником "Дому Лісника" є ті ж офшорні структури, що і "Межигір'я".Читайте також:

Freedom House: На Заході Межигір'я коштувало б Януковичу політичної кар'єри


Журналісти презентували Януковичу «Карту корупції» з його будинком в «Межигір'ї» і вертолітним майданчиком

Янукович взяв у оренду робочий кабінет у «Межигір'ї» до 2020 року (фото)


ЗМІ: Щоб окупити оренду землі в "Межигір'ї", бюджету потрібно 500 років

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...