Топ Новини

Мінздоров'я готове перевірити Тимошенко, але її не випускає СІЗО

18 листопада 2011 в 09:08
Проведення аналізів та обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко за межами Лук'янівського СІЗО можливе за рішенням суду, заявляє міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко.
Tymoshenko-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Для того, щоб обстежити її рентгенологічно, провести МРТ, для цього необхідне рішення Апеляційного суду міста Києва", - сказав Аніщенко у парламенті, відповідаючи на питання депутата фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергія Шевчука про те, що Ю.Тимошенко вже 2 тижні не надають медичну допомогу і МОЗ не реагує на цю ситуацію.

"Ми готові надати допомогу, якщо отримаємо рішення апеляційного суду", - підкреслив він.

"Мінздоров
'я не виконує політичних замовлень, і це правда. Пані Тимошенко знаходиться у пенітенціарній системі і коли та кого допускати до обстеження та надання медичної допомоги визначає пенітенціарна система", - сказав міністр.

О.Аніщенко нагадав, що медики близько 20 разів були у СІЗО, і тільки 5 разів Ю.Тимошенко погодилася на обстеження.

"Вони обстежили, встановили діагноз, який можна було встановити без застосування методів інструментального обстеження", - відзначив міністр.

Захисник Ю.Тимошенко, депутат фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергій Власенко звернувся до міністра з проханням надати висновок комісії МОЗ про необхідність проведення МРТ і провести "нормальну діагностику" здоров'я екс-прем'єра.

"Дозволили б ви слідчим допитувати вашу дружину, якби вона 2 тижні не вставала з ліжка", - звернувся С.Власенко до міністра.

На це О.Аніщенко підкреслив, що колеги не порушують клятву Гіппократа, і у своєму висновку за станом здоров'я Ю.Тимошенко рекомендували провести МРТ.

На це С.Власенко відповів: "Брехня!".

"З вашого дозволу я не буду сперечатися, я говорю про те, що я добре знаю і про те, що знають мої колеги", - підкреслив О.Аніщенко.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...