Топ Новини

Мінськ і Москва розкритикували санкції США проти Білорусі

15 серпня 2011 в 18:01
Прем'єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович назвав нові санкції, запроваджені минулого тижня Сполученими Штатами щодо Білорусі, "агресією проти народу і викликом Союзної держави".

У ході засідання в Москві Ради міністрів Союзної держави Росії і Білорусі, М. Мясникович назвав санкції "актом агресії  до білоруського народу, щодо економіки нашої країни і до секторів, які тісно пов'язані з кооперацією з Російською Федерацією".

За словами чиновника, Мінськ розраховує на підтримку Росії та Казахстану, щоб подолати наслідки американських санкцій.

Також прем'єр-міністр Росії Володимир Путін піддав сумніву санкції Вашингтона у відповідь на дії Олександра Лукашенка щодо його політичних супротивників.

В. Путін, виступаючи в Москві на спільному брифінгу зі своїм білоруським колегою М. Мясниковичем, висловив упевненість, що Мінськ впорається з труднощами в економіці, особливо якщо полегшить доступ російського бізнесу на білоруський ринок.

"Що ж стосується санкцій, то моє тверде переконання полягає в тому, що вони ніколи не бувають ефективними, а навпаки дають ефект, протилежний тому, yf який очікується", - заявив В. Путін.

Санкції, як повідомлялося раніше, були введені в п'ятницю проти компаній "Белшина", "Гродно Азот", "Гродно Хімволокно" і "Нафтан". Крім того, США значно розширили список білоруських чиновників, яким заборонено в'їзд до США, проте їх імена оприлюднені не були.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...