Міноборони визначиться з планами переведення армії на контракт вже в січні

28 грудня 2012 в 14:06
З метою реалізації завдання президента про перехід ЗСУ на контрактну службу була створена спільна робоча група апарату Міноборони та Генштабу ЗСУ. Перелік заходів переходу буде передано на затвердження міністрові у січні.
127563_image_large.jpg
obozrevatel.com

У січні 2013 року на затвердження міністрові оборони України буде подано перелік заходів переходу Збройних сил до укомплектування військової служби за контрактом, заявляє заступник глави оборонного відомства, керівник апарату Міністерства оборони Володимир Можаровський.

"Уже в січні на затвердження міністрові оборони України планується подати перелік основних заходів щодо переходу Збройних сил України до укомплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом", - сказав Можаровський на брифінгу 28 грудня.

За його словами, даний документ буде адаптований у відповідності з фінансовими ресурсами та іншими заходами, що стосуються такого реформування.

"Це питання надзвичайно складне і може вирішуватися лише у комплексі з питаннями створення сприятливих умов служби і бойової підготовки, належного грошового забезпечення, вирішення проблеми житла та багатьох інших", - підкреслив заступник міністра.

Можаровський повідомив, що з метою реалізації завдання президента про перехід ЗСУ на контрактну службу була створена спільна робоча група апарату Міноборони та Генштабу ЗСУ. "На групу покладено завдання щодо всебічного аналізу можливостей переходу і фінансово-економічного обгрунтування заходів, а також розробку найбільш доцільного варіанта їхнього здійснення", - зазначив він.

Читайте також:

У Генштабі запланували через рік скасувати призов на військову службу

Янукович пообіцяв виконати свою передвиборчу обіцянку

Передвиборча обіцянка Януковича про професійну армію відкладається на невизначений термін

Міністр оборони пообіцяв контрактну армію до 2017 року

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...