Топ Новини

Міноборони відхрещується від намірів розводити свиней і корів

25 червня 2012 в 14:16
У Міноборони зазначають, що військові частини, починаючи з 2006 року, розведенням великої рогатої худоби, свиней, птиці, вирощуванням зернових культур не займаються.
soldat.jpg
press.org.ua

Військові формування, що не входять у сферу управління Міністерства оборони України, не займаються розведенням худоби, свиней та птиці. Про це заявила прес-служба Міноборони, коментуючи статтю газети «Дзеркало тижня. Україна» «Бойові свині Саламатіна».

У прес-службі зазначили, що Міністерством оборони вживаються дієві заходи з метою позбавлення та обмеження права здійснювати господарську діяльність військовими частинами, закладами та установами.

Так, з реєстру військових частин як суб'єкти господарської діяльності в Збройних силах виключені 632 військові структури.

«На даний момент до реєстру військових частин як суб'єктів господарської діяльності в ЗСУ, які займаються економіко-господарською діяльністю (надають послуги, здають в оренду військове майно), включені 365 військових частин, закладів, установ і організацій», - йдеться в повідомленні.

- Міноборони безоплатно передало облдержадміністрації 30 гектарів землі в Києво-Святошинському районі

- Саламатін запропонував військовим зайнятися розведенням великої рогатої худоби

У Міноборони зазначають, що військові частини, починаючи з 2006 року разведенням великої рогатої худоби, свиней, птиці, вирощуванням зернових культур не займаються. Зазначені види господарської діяльності вилучені з усіх свідоцтв про реєстрацію військових частин як суб'єкти господарської діяльності у ЗСУ.

У той же час, зазначеними видами діяльності (розведенням худоби, свиней, птиці) займаються інші військові формування, що не входять у сферу управління Міністерства оборони України, повідомили у прес-службі.

У міністерстві також відзначили, що не передбачається введення для ЗСУ додаткових видів господарської діяльності, зокрема розведення великої рогатої худоби, свиней, птиці, вирощування зернових культур тощо.

Нагадаємо, у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» вийшла стаття Дмитра Мендєлєєва «Бойові свині Саламатіна». У публікації йдеться, що міністр оборони України Дмитро Саламатін розробив план реформування господарської діяльності військових частин. Відповідно до плану, який вже направлений на адресу 11-ти міністерств і відомств, у військових частинах запропоновано додати 78 нових видів господарської діяльності.

Зокрема, глава оборонного відомства запропонував військовим зайнятися розведенням великої рогатої худоби, буйволів та домашньої птиці. Це окрім випасу свиней, овець і кіз, вирощування ягід, горіхів й «інших фруктів».

Детальніше читайте у статті Дмитра Мендєлєєва «Бойові свині Саламатіна» у свіжому номері «Дзеркало тижня. Україна».

Читайте також:

Бойові свині Саламатіна

Гриценко прогнозує відставку Саламатіна протягом двох місяців

Україна продала Іраку браковані БТРи

Україна і Казахстан домовилися про спільне виробництво БТРів

2012-й: рік деградування Збройних сил?

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...