Мін'юст врятував партію Ющенка від ліквідації

9 квітня 2013 в 19:09

Голові політради "Нашої України" Сергію Бондарчуку відмовили в ліквідації партії, оскільки він сам був виключений з лав НУ прихильниками Ющенка.

ющенко
Мін'юст врятував партію Ющенка від ліквідації
Міністерство юстиції України відмовилося реєструвати подання голови політради партії "Наша Україна" Сергія Бондарчука про припинення діяльності партії. Про це сказано в листі Державної реєстраційної служби України.

Зокрема, Державна реєстраційна служба посилається на те, що відповідно до рішень політради партії від 9 лютого 2013 року, Бондарчук не є членом партії і звільнений від посади голови політради партії.

"Представлений до реєструвального органу лист підписаний неуповноваженою особою", - відзначили у службі.

Таким чином, як зазначили в "Нашій Україні", ані проведені Бондарчуком збори, ані проголошений партійний з'їзд, ані рішення, прийняті учасниками цих зборів, "не могли і не можуть мати ніякого впливу на долю партії "Наша Україна".

Нагадаємо, раніше колишній голова політради "Нашої України" Сергій Бондарчук заявив, що на парламентських виборах 2012 року партія виконувала "технічне завдання в інтересах Партії регіонів".

9 лютого Бондарчук оголосив про виключення з партії почесного голови Віктора Ющенка. Згодом прихильники Ющенка звільнили самого Бондарчука.

2 березня з'їзд частини "Нашої України" під головуванням Бондарчука прийняв рішення ліквідувати партію. Рішенням з'їзду установчі документи, печатка і прапор партії були передані в музей історії "помаранчевої революції" Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Читайте також:

Ющенко попросив однопартійців визначитися, хто залишається в "Нашій Україні"

Екс-голова політради "Нашої України" має намір створити нову партію без Ющенка

В "Нашій Україні" визнали, що допомагали регіоналам на парламентських виборах

Ющенко не зміг провести політраду "Нашої України" через розкол в партії

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...