Мін'юст проведе ревізію в 44 органах виконавчої влади

5 січня 2013 в 18:05

Перевіряючі Мін'юсту будуть шукати у відомствах незареєстровані вказівки.

В течение 2013 года Министерство юстиции намерено осуществить проверку 44 органов исполнительной власти относительно соблюдения ими законодательства о государственной регистрации нормативно-правовых актов.">Протягом 2013 Міністерство юстиції має намір здійснити перевірку 44 органів виконавчої влади щодо дотримання ними законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Як повідомила прес-служба Мін'юсту, серед органів, які підлягають перевірці - МВС, МНС, Міноборони, Мінфін, Антимонопольний комітет, СБУ, Держстат, Пенсійний фонд, Нацбанк, Фонд держмайна, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, Управління Держохорони і ряд інших ключових міністерств та відомств.

Перевірки повинні виявити факти неподання, несвоєчасного подання для державної реєстрації нормативно-правових актів, які відповідно до закону підлягають державній реєстрації.

Крім того, завдання перевіряючих - перевірити наявність актів, які були спрямовані на виконання, але не пройшли державну реєстрацію та не були опубліковані.

Також буде перевірятися наявність залишених для виконання вказівок, роз'яснень у будь-якій формі, які не є нормативними актами, проте встановлюють нові правові норми.

Міністр юстиції Олександр Лавринович нагадав, що уповноважені на перевірки посадові особи мають право безперешкодно входити на об'єкт перевірки та отримувати доступ до документів та інших матеріалів, в тому числі з обмеженим доступом.

Відзначимо, що за не реєстрацію та застосування незареєстрованих нормативно-правових актів Мін'юст має право скласти протокол про притягнення керівників до персональної адміністративної відповідальності.

Читайте також:

Мін'юст створив "гарячу лінію" безкоштовної правової допомоги для затриманих

Тимошенко попросила Мін'юст США розслідувати корупцію українських властей і американських юристів

Азаров порадив бюджетникам просити свою зарплату через його Facebook

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...