Топ Новини

Міліція не дозволила Луценку зробити заяву на адресу Могильова

7 жовтня 2011 в 09:37
Охорона Печерського суду Києва не дозволила колишньому міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку поспілкуватися з журналістами в перерві судового засідання.
lucenko077.jpg
nso.org.ua

Коли в суді завершився допит чергового свідка і суддя Сергій Вовк оголосив перерву, Ю.Луценко спробував зробити заяву у відповідь на слова міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова про те, що відповідальність за загибель двох співробітників міліції в Одесі лежить на колишньому міністрі.

Співробітники "Грифона" спробували зупинити його і попросили журналістів вийти із зали.

"Юрій Віталійович, будь ласка", - спробував звернутися до Ю.Луценка один з правоохоронців, але Ю.Луценко його перервав: "Ні, не будь ласка. Там на мене два трупи вішають, а я сказати нічого не можу!".

Після цього Ю.Луценко зазначив, що він раніше не коментував ситуацію в Одесі, оскільки репутація МВС сьогодні і так висить на волосині.

"Але після того як мене ще й крайнім роблять за два трупи наших бійців, я можу сказати тільки одне: в Одесі людей, які не вміють працювати, називають поцами, а тих, хто шукає крайніх, мокрожопими поцами - ось це Могильов", - сказав Ю.Луценко.

Після цього "Грифон" таки вивели всіх журналістів із зали. Ю.Луценко пообіцяв зробити письмовий коментар з цього приводу. Він також передав журналістам документи за 2005-2009 роки, з яких видно, що у МВС постійно проводилися антитерористичні навчання спецпідрозділів МВС.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ А.Могильов заявив у парламенті, що в одеській трагедії винен у тому числі і його попередник Ю.Луценко, який ліквідував штурмові підрозділи "Беркута".

"У 2005 році, коли до керівництва міліцією прийшли - я не буду вимовляти слово "професіонали", фахівці, я б так сказав - у червні 2005 року наказом N352 у підрозділах "Беркут" ліквідували штурмові підрозділи і вилучили всю зброю, я маю на увазі зброю серйозну - вибухівку, гранатомети ... І потім "на революційній хвилі" якихось змін зробили з "Беркута" ППС (патрульно-постову службу, - ред.). Це одна з причин тієї трагедії, яка сталася в Одесі", - сказав він.

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...