Міліція допомогла комуністам провести мітинг у Тернополі під червоними прапорами

9 травня 2012 в 12:20
Незважаючи на заборону комуністичної та нацистської символіки на території Тернопільської області, комуністи провели свій мітинг з червоними прапорами.
ternopil1.jpg
ZN.UA

У День Перемоги біля Пагорба слави в Тернополі представники ВО «Свобода» намагалися зупинити колону комуністів переважно з Хмельницької області, які йшли покласти квіти до Вічного вогню під стягами Комуністичної партії.

Співробітники загонів спецпризначення «Беркут» та «Грифон» декілька разів відтісняли депутатів місцевих рад від «Свободи» і нарешті взяли в кільце, тримаючи доти, поки комуністи та їхні прихильники не провели свій мітинг.

Міліція затримала четверо свободівців, серед яких депутат обласної ради Роман Навроцький та заступник голови Тернопільської районної ради Роман Наконечний.

Як пояснив кореспондентові ZN.UA заступник начальника УМВС в області, начальник міліції громадської безпеки Василь Облещук, «їх затримано за вчинення опору працівникам міліції і в залежності від вчиненого поступку будемо вирішувати питання про притягнення їх до адміністративної чи кримінальної відповідальності».

Міліцейський начальник переконує, що Тернопільський обком КПУ подав заявку на покладання квітів та мітинг з 12 години, після урочистостей за участю обласної адміністрації, політичних партій та громадських організацій.

В той же час депутат міськради Ігор Попадин нагадав, що «є розпорядження голови облради про заборону використання 9 травня комуністичної та нацистської символіки на території області». За його словами міська рада не давала дозволу на проведення мітингу комуністів.

Читайте також:

На Говерлі спалили прапори СРСР і Партії регіонів

У Львові затримали провокатора, який розгорнув червоний прапор

Комуністи пройшли у Києві з червоними прапорами і з портретом Сталіна

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...