Меркель зізналася, що любить «радянську» їжу і все ще не може позбутися відчуття дефіциту

Поділитися
© kmv.gov.ua
Німецький канцлер Ангела Меркель зізналася, що любить «радянську» їжу, наприклад, солянку і шашлик, а також все ще не може позбутися відчуття дефіциту. Про це вона розповіла в інтерв'ю тижневику SUPERillu, яке було опубліковано у понеділок, 27 вересня. Матеріал був підготовлений до 20-го ювілею з дня об'єднання Німеччини.
Німецький канцлер Ангела Меркель зізналася, що любить «радянську» їжу, наприклад, солянку і шашлик, а також все ще не може позбутися відчуття дефіциту. Про це вона розповіла в інтерв'ю тижневику SUPERillu, яке було опубліковано у понеділок, 27 вересня. Матеріал був підготовлений до 20-го ювілею з дня об'єднання Німеччини.«Іноді, я купую ту чи іншу річ, як тільки її побачу, хоча зараз вона мені по-справжньому і не потрібна. Ця тяга до накопичення запасів сидить в мені глибоко і пояснюється тим, що в умовах дефіциту, люди купували все, що можна було дістати», - розповіла Ангела Меркель. Окрім того, канцлер зізналася, що вдома продовжує із задоволенням їсти типово «радянські» страви, зокрема, солянку, шашлик або лечо. Вона також розповіла, що довгий час після ФРН і НДР ніяк не могла звикнути казати «супермаркет» замість «універсаму». У цілому, Ангела Меркель оцінила підсумки об'єднання Німеччини як позитивні. Вона піддала критиці нещодавні висловлювання прем'єр-міністра Бранденбурга Маттіаса Платцека, який заявив, що об'єднання фактично стало «аншлюсом» НДР. «Більшість громадян Східної Німеччини на виборах Народної палати у березні 1990 року однозначно висловилися за входження НДР до складу ФРН на підставі 23-ої статті західнонімецького Основного закону, - зазначила Меркель. - Я пам'ятаю тодішнє гасло "Якщо прийде західнонімецька марка - ми залишимося, якщо не прийде - ми поїдемо"». За словами Ангели Меркель, стан речей у 1990 році був однозначним: люди не хотіли чекати чи обирати якийсь особливий «третій шлях». «Вони хотіли німецької єдності. Це було нашим головним політичним завданням, яке ми виконали», - зазначила канцлер. Варто відзначити, що Ангела Меркель, фізик за освітою, за часів НДР працювала у Центральному інституті фізичної хімії при Академії наук республіки. Свою політичну кар'єру вона почала восени 1989 року, влаштувавшись на роботу до нової партії «Демократичний прорив».

За матеріалами Ленты.Ru

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі