Топ Новини

Мер Луцька заветував рішення Ради перейменувати вулицю Лазо в Тимошенко

18 серпня 2011 в 06:50
Мер Луцька Микола Романюк заветував рішення міської ради про перейменування вулиці Сергія Лазо у вулицю Юлії Тимошенко.

 Мер підписав рішення, враховуючи численні скарги лучан на відсутність консультацій з ними. Згідно зі Статутом міста «найменування та перейменування територіальних об`єктів міста - вулиць, провулків, майданів і парків тощо - здійснюються міською радою за результатами проведення консультативного опитування мешканців міста».

Дещо раніше Микола Романюк прокоментував прийняте міськрадою рішення: «Там є багато порушень. Я не проти перейменування вулиць, але якщо ми будуємо громадянське суспільство, то ми повинні радитися з людьми. Тим більше, це чітко прописано в Статуті територіальної громади міста Луцька».

«Ми говорили, що була погана радянська влада – прийшла, перейменувала вулиці. А що ми зробили сьогодні? Те саме. В мене близько двадцяти звернень, зібрано 150 підписів – люди не згідні з цим. Чому ми маємо це за них вирішувати? Я – за те, що ми повинні радитися з людьми», – зазначив мер Луцька.

Він додав: «Друге – в нас такий парадокс, чисто український. Я спілкувався з цього приводу з істориками. В інших країнах не більше 30% вулиць носять назви на честь людей. А в нас – в рази більше».

«Фракція «Батьківщина» сама була в шоці, що це все виникло, бо це не їхня ініціатива. Ясно, спрацювала партійна дисципліна. А стосовно ветування – там підстави є», – зазначив Романюк.

Луцька міськрада 17 серпня перейменувала одразу 27 вулиць. Серед них – вулиця Лазо, яка носитиме ім’я екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Голоси «за» це рішення дали насамперед фракції «Батьківщини» та «Свободи».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...